הובלות מיוחדות

הובלות מיוחדות

מאז ומתמיד היה נראה כי ענף ההובלות ברחבי תבל, כמו גם בארץ, בצמיחה ניכרת. חברות הובלות נפתחות חדשות לבקרים, כמו פטריות. ואילו "האדם הפשוט", שעובר בית, ושצריך למצוא חברת הובלה, מבולבל מכל השפע האדיר הזה. בעודכם עומדים בפני שוקת שבורה, ותמהים כיצד בדיוק תשכילו לבחור את חברת ההובלה הנכונה, כדאי שתבינו דבר או שניים. במידה ויש לכם מטען מיוחד, כבד מאוד, לרבות – פסנתר או לחלופין אקווריום ענק, ואתם רוצים שהם יגיעו בשלום לביתכם החדש – עליכם למצוא חברת הובלות מיוחדות.

בהשכרת השירות של חברת הובלות מיוחדות יש לשים לב לכל מיני פרמטרים

הובלה של בית בכלל, והובלה של פרטים גדולים או שבירים מדי, מחייבת התייחסות בהתאם, מההיבט של חברת ההובלות. ועל מנת לעזור לכם במציאת חברת הובלות מיוחדות המתאימה ביותר, נציג בפניכם את הפרמטרים הכי הכרחיים שעליכם להתכתב עם שירותי חברת ההובלות. כדלקמן –

  • יש לוודא מה הניסיון של חברת ההובלות המיוחדות. רק חברה מנוסה ומקצועית בהובלות מיוחדות יכולה לתת לכם את המענה המבוקש. הניסיון והרקורד הם אלמנטים חשובים בהובלות כאלו, ויש לוודא קיומם מלכתחילה.
  • אלמנט הבטיחות של הנוהג במשאית, כמו גם של החפצים שלכם – הינו ראשון במעלה. על מנת לוודא זאת, עליכם למצוא חברה להובלות מיוחדות שיש באמתחתה את כל אמצעי הבטיחות הנדרשים. חברה שכזאת חייבת להיות מצוידת באמצעי קשירה וסגירה הרמטיים, על מנת שהמטען במשאית לא ייפול ממנה, ובכל אמצעי השינוע הנדרשים לשם מעבר בטוח.
  • בחינת המקצועניות של חברת הובלות מיוחדות. מכיוון שהובלות מיוחדות, כמו של פסנתר, דורשות מיומנויות ומקצועיות מרובה, יש למצוא רק חברות להובלה מקצועיות, שיודעות היטב כיצד לקשור את החפצים המיוחדים, על מנת שלא ינועו או שיינזקו. הצוות מובילים חייב להיות מנוסה בסוג הובלות מיוחד.

לפי מה מתמחרים הובלות מיוחדות?

כל חברת הובלות מתמחרת באופן שונה את ההובלה. וכאשר מדובר על הובלות מיוחדות, כי אז המחיר שונה. הנתונים שמשפיעים על תמחור ההובלה הם כלהלן –

  • כאשר מדובר על הובלות מיוחדות, כמו למשל – פסנתר, חפץ שאינו נכנס במעלית בשל גודלו, והצורך בשימוש בכלי שינוע ובאלמנטים להובלה יותר בטיחותיים ומקצועיים – המחיר של ההובלה יהיה גבוה יותר.
  • ככל שחברת ההובלות בעלת יותר מוניטין, וותיקה בתחום, אלמנט התמחור יהיה רב יותר.
  • כאשר המרחק וכלי השינוע רבים יותר, באופן ישיר התמחור של ההובלה יהיה רב יותר.